Katalog Vědecké knihovny v Olomouci, báze SVK07, záznam 000152095

Navigace: https://aleph.vkol.cz/pub / svk07 / 00015xxxx / 0001520xx / 000152095.htm

Chcete-li získat tento dokument, vstupte přímo do katalogu. Získat dokument z katalogu.
If you want to get more information about the document, enter the online catalog. Get the item from catalog.

Návěští-----nas--2200397-i-4500
FormátER
Logická bázeFREE
Kontrol.číslosfxjib4200000000000222
Kód kontrol.č.CZ-OlVK
Datum posled.zprac.20180509111223.4
KÚ-charakt.dokum.m-----o--d--------
KÚ-fyz.popiscr-|||||||||||
KÚ-obecné inf.150820c20069999ir-qr-p-o-----0----0eng-c
Identif.č. LC2016222017
ISSN1735-8299
*Syst. číslo(OCoLC)918968322
*Syst. číslo(SFX)4200000000000222
Zdroj katalogizaceSFX-JIB cze OLA001
*Kód ověřenípcc
*Signatura LCQA1
Názvové údajeJournal of mathematical extension electronic resource .
Varianta názvuJME
Údaje fyz.popisu1 online resource (volumes)
Souč.periodicita4x ročně, 2012-
Předch.periodicita2x ročně, 2006-2011
ČíslováníVychází od vol. 1, no. 1 (2006).
Všeobecná pozn.Plný text je volně přístupný
Všeobecná pozn.Access is always allowed
588 Description based on: Vol. 1, no. 1 (2006); title from journal home page (publisher's website, viewed May 19, 2016).
588 Latest issue consulted: Vol. 10, no. 2 (2016) (viewed on May 19, 2016).
Předm.-Věc.témaMathematics Periodicals.
Předm.-Věc.témaMathematics. fast (OCoLC)fst01012163
Žánr/formaElectronic journals
Žánr/formaPeriodicals. fast (OCoLC)fst01411641
VZ-KorporaceDānishgāh-i Āzād-i Islāmī. Shīrāz. Department of Mathematics, issuing body.
*Vydání-jiný nosičPrint version: Journal of mathematical extension 1735-8299
**LokaceVKOL
Elektron.přístuphttp://sfx.jib.cz/sfxlcl3??url_ver=Z39.88-2004&ctx_ver=Z39.88-2004&ctx_enc=info:ofi/enc:UTF-8&rfr_id=info:sid/sfxit.com:opac_856&url_ctx_fmt=info:ofi/fmt:kev:mtx:ctx&sfx.ignore_date_threshold=1&rft.object_id=4200000000000222&svc_val_fmt=info:ofi/fmt:kev:mtx:sch_svc&
Poskytovatel přístupuDostupné od 2006. 111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals:Full Text 4200000000001221
Poskytovatel přístupuAvailable from 2006. 111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals:Full Text 4200000000001221
Katalogizátor20200601 SVK07 0705
264 1Shiraz, Iran : Department of Mathematics, Faculty of Science, Islamic Azad University-Shiraz Branch, [2006]-
336 text txt rdacontent
337 computer c rdamedia
338 online resource cr rdacarrier
LCU 20200529101403
SRC CONSER