Katalog Vědecké knihovny v Olomouci, báze SVK07, záznam 000152351

Navigace: https://aleph.vkol.cz/pub / svk07 / 00015xxxx / 0001523xx / 000152351.htm

Chcete-li získat tento dokument, vstupte přímo do katalogu. Získat dokument z katalogu.
If you want to get more information about the document, enter the online catalog. Get the item from catalog.

Návěští-----nas--2200541-i-4500
FormátER
Logická bázeFREE
Kontrol.číslosfxjib4230000000000117
Kód kontrol.č.CZ-OlVK
Datum posled.zprac.20190805021134.7
KÚ-obecné inf.150805c20149999au-ar---------0---b0ger-c
Identif.č. LC2015252151
ISSN2409-367X 2409-367X 0
*Syst. číslo(OCoLC)915835538
*Syst. číslo(SFX)4230000000000117
Zdroj katalogizaceSFX-JIB cze OLA001
Kód jazykager eng
*Kód ověřenípcc
Kód geogr.oblastie-au---
*Signatura LCQH5 .V35
Zkrácený názevActa ZooBot Austria
Klíčový názevActa ZooBot Austria
Názvové údajeActa ZooBot Austria electronic resource .
Údaje fyz.popisuvolumes : illustrations ; 24 cm
Souč.periodicitaRočenka
ČíslováníVychází od: 150./151. Band (2014).
Všeobecná pozn.Plný text je volně přístupný
Všeobecná pozn.Access is always allowed
Pozn.o jazykuPapers in German or English, with summaries in both languages.
588 Description based on: 150./151. Band (2014); title from title page.
588 Latest issue consulted: 150./151. Band (2014).
Předm.-Věc.témaAnimals Periodicals.
Předm.-Věc.témaAnimals Austria Periodicals.
Předm.-Věc.témaBotany Periodicals.
Předm.-Věc.témaNatural history Periodicals.
Předm.-Věc.témaNatural history Austria Periodicals.
Předm.-Věc.témaPlants Periodicals.
Předm.-Věc.témaPlants Austria Periodicals.
Předm.-Věc.témaZoology Periodicals.
Předm.-Věc.témaZoology Periodicals.
Předm.-Věc.témaAnimals. fast (OCoLC)fst00809468
Předm.-Věc.témaBotany. fast (OCoLC)fst00836869
Předm.-Věc.témaNatural history. fast (OCoLC)fst01034268
Předm.-Věc.témaPlants. fast (OCoLC)fst01065823
Předm.-Věc.témaZoology. fast (OCoLC)fst01184696
Předm.-Geograf.jm.Austria. fast (OCoLC)fst01204901
Žánr/formaPeriodicals. fast (OCoLC)fst01411641
VZ-KorporaceZoologisch-Botanische Gesellschaft in Österreich.
Předch.záhlavíVerhandlungen der Zoologisch-Botanischen Gesellschaft in Österreich 0252-1911 (OCoLC)6403025
**LokaceVKOL
Elektron.přístuphttp://sfx.jib.cz/sfxlcl3??url_ver=Z39.88-2004&ctx_ver=Z39.88-2004&ctx_enc=info:ofi/enc:UTF-8&rfr_id=info:sid/sfxit.com:opac_856&url_ctx_fmt=info:ofi/fmt:kev:mtx:ctx&sfx.ignore_date_threshold=1&rft.object_id=4230000000000117&svc_val_fmt=info:ofi/fmt:kev:mtx:sch_svc&
Poskytovatel přístupuDostupné od 2014, ročník: 150. 110976638852341 110976638852340 Free E- Journals:Full Text 4230000000000237
Poskytovatel přístupuAvailable from 2014 volume: 150. 110976638852341 110976638852340 Free E- Journals:Full Text 4230000000000237
Katalogizátor20200601 SVK07 0705
264 1Wien : Verlag der Zoologisch-Botanischen Gesellschaft in Österreich, 2014-
336 text txt rdacontent
337 unmediated n rdamedia
338 volume nc rdacarrier
LCU 20200529101407
SRC CONSER