Katalog Vědecké knihovny v Olomouci, báze SVK07, záznam 000153010

Navigace: https://aleph.vkol.cz/pub / svk07 / 00015xxxx / 0001530xx / 000153010.htm

Chcete-li získat tento dokument, vstupte přímo do katalogu. Získat dokument z katalogu.
If you want to get more information about the document, enter the online catalog. Get the item from catalog.

Návěští-----nas--2200517-i-4500
FormátER
Logická bázeLICENSED
Kontrol.číslosfxjib2660000000040799
Kód kontrol.č.CZ-OlVK
Datum posled.zprac.20210920213022.0
KÚ-charakt.dokum.m-----o--d--------
KÚ-fyz.popiscr-|n|||||||||
KÚ-obecné inf.061106c19899999nr-fr-p-o----f0----0eng-c
Identif.č. LC2018240110
ISSN2437-2110 2437-2110 0189-9546
*Syst. číslo(OCoLC)980840133
*Syst. číslo(SFX)2660000000040799
Zdroj katalogizaceSFX-JIB cze OLA001
*Kód ověřenípcc
Kód geogr.oblastif-nr---
Zkrácený názevNiger. J. Technol. Dev.
Klíčový názevThe Nigerian Journal of Technological Development
Názvové údajeThe Nigerian journal of technological development electronic resource .
Varianta názvuNJTD
Údaje fyz.popisu1 online resource
Souč.periodicita2x ročně
ČíslováníVychází od 1989?
Všeobecná pozn.Plný text je přístupný pouze z počítačů VK Olomouc
Všeobecná pozn.Access is allowed from library network only
588 Description based on: Vol 7, No 1 (2010); title from HTML banner (publisher's Web site, viewed Jan. 10, 2018).
588 Latest issue consulted: Vol 14, No 2 (2017) (viewed Jan. 10, 2018).
Předm.-Věc.témaEngineering Periodicals.
Předm.-Věc.témaGeology Periodicals.
Předm.-Věc.témaGeophysics Periodicals.
Předm.-Věc.témaMathematics Periodicals.
Předm.-Věc.témaTechnology Nigeria Periodicals.
Předm.-Věc.témaEngineering. fast (OCoLC)fst00910312
Předm.-Věc.témaGeology. fast (OCoLC)fst00940627
Předm.-Věc.témaGeophysics. fast (OCoLC)fst00941002
Předm.-Věc.témaMathematics. fast (OCoLC)fst01012163
Předm.-Věc.témaTechnology. fast (OCoLC)fst01145078
Předm.-Geograf.jm.Nigeria. fast (OCoLC)fst01205229
Žánr/formaPeriodicals. fast (OCoLC)fst01411641
VZ-KorporaceUniversity of Ilorin. Faculty of Engineering & Technology.
*Vydání-jiný nosičPrint version: Nigerian journal of technological development 0189-9546 (DLC) 2006201682 (OCoLC)75182832
**LokaceVKOL
Elektron.přístupSFX Knihovny.cz
Poskytovatel přístupu111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals - Not for CDI Discovery:Full Text 4330000001730399
Poskytovatel přístupu111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals - Not for CDI Discovery:Full Text 4330000001730399
Katalogizátor20220124 SVK07 0807
264 1Ilorin, Nigeria : Faculty of Engineering & Technology, University of Ilorin.
336 text txt rdacontent
337 computer c rdamedia
338 online resource cr rdacarrier
LCU 20220121083801
SRC CONSER