Katalog Vědecké knihovny v Olomouci, báze SVK07, záznam 000154525

Navigace: https://aleph.vkol.cz/pub / svk07 / 00015xxxx / 0001545xx / 000154525.htm

Chcete-li získat tento dokument, vstupte přímo do katalogu. Získat dokument z katalogu.
If you want to get more information about the document, enter the online catalog. Get the item from catalog.

Návěští-----nas--2200625-i-4500
FormátER
Logická bázeFREE
Kontrol.číslosfxjib2550000001049998
Kód kontrol.č.CZ-OlVK
Datum posled.zprac.20200605083114.8
KÚ-charakt.dokum.m----fo--d--------
KÚ-fyz.popiscr-|||||||||||
KÚ-obecné inf.130823c20009999pl-ar--oo-----0----0pol-c
Identif.č. LC2018263245
ISSN1641-3792
*Syst. číslo(OCoLC)926352457
*Syst. číslo(SFX)2550000001049998
Zdroj katalogizaceSFX-JIB cze OLA001
Kód jazykapol eng ger
*Kód ověřenípcc
Kód geogr.oblastie-pl---
*Signatura LCZ8.P6 F655
*DDC[E]
Názvové údajeFolia Toruniensia electronic resource .
Údaje fyz.popisu1 online resource
Souč.periodicitaRočenka
ČíslováníVychází od: T. 1 (2000).
Všeobecná pozn.Plný text je volně přístupný
Všeobecná pozn.Access is always allowed
Pozn.o neprav.č.Some numbers issued in combined form.
Pozn.o jazykuIn Polish with abstracts also in English and German.
588 Description based on: T. 1 (2000); title from digitized cover (kpbc site, viewed July 12, 2018).
588 Latest issue consulted: 17 (2017) (ksiaznica.torun site, viewed July 12, 2018).
Předm.-Věc.témaArchives Poland History Periodicals.
Předm.-Věc.témaBooks Poland History Periodicals.
Předm.-Věc.témaLibraries Poland History Periodicals.
Předm.-Věc.témaPress Poland History Periodicals.
Předm.-Věc.témaPrinting Poland History Periodicals.
Předm.-Věc.témaArchives. fast (OCoLC)fst00814030
Předm.-Věc.témaBooks. fast (OCoLC)fst00836401
Předm.-Věc.témaLibraries. fast (OCoLC)fst00997341
Předm.-Věc.témaPress. fast (OCoLC)fst01075837
Předm.-Věc.témaPrinting. fast (OCoLC)fst01076612
Předm.-Geograf.jm.Poland. fast (OCoLC)fst01206891
Žánr/formaElectronic journals.
Žánr/formaHistory. fast (OCoLC)fst01411628
Žánr/formaPeriodicals. fast (OCoLC)fst01411641
VZ-Korporace2001- : Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Książnica Miejska im. M. Kopernika w Toruniu, issuing body.
VZ-Korporace2017- : Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Instytut Historii i Archiwistyki, issuing body.
VZ-Korporace<2003-> : Wojewódzka Biblioteka Publiczna Książnica Kopernikaṅska w Toruniu, issuing body.
*Vydání-jiný nosičPrint version: Folia Toruniensia 1641-3792
**LokaceVKOL
Elektron.přístuphttp://sfx.jib.cz/sfxlcl3??url_ver=Z39.88-2004&ctx_ver=Z39.88-2004&ctx_enc=info:ofi/enc:UTF-8&rfr_id=info:sid/sfxit.com:opac_856&url_ctx_fmt=info:ofi/fmt:kev:mtx:ctx&sfx.ignore_date_threshold=1&rft.object_id=2550000001049998&svc_val_fmt=info:ofi/fmt:kev:mtx:sch_svc&
Poskytovatel přístupuDostupné od 2016. 111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals:Full Text 3710000008053282
Poskytovatel přístupuAvailable from 2016. 111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals:Full Text 3710000008053282
Katalogizátor20200810 SVK07 1018
264 12001- : Toruń : Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Książnica Miejska im. M. Kopernika, 2000-
264312017- : Toruń : Wojewódzka Biblioteka Publiczna Książnica Kopernikaṅska w Toruniu : Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Nauk Historycznych, Instytut Historii i Archiwistyki
26431<2003>-2016 : Toruń : Wojewódzka Biblioteka Publiczna Książnica Kopernikaṅska w Toruniu
336 text txt rdacontent
337 computer c rdamedia
338 online resource cr rdacarrier
LCU 20200807101017
SRC CONSER