Katalog Vědecké knihovny v Olomouci, báze SVK07, záznam 000155520

Navigace: https://aleph.vkol.cz/pub / svk07 / 00015xxxx / 0001555xx / 000155520.htm

Chcete-li získat tento dokument, vstupte přímo do katalogu. Získat dokument z katalogu.
If you want to get more information about the document, enter the online catalog. Get the item from catalog.

Návěští-----nas--2200577-i-4500
FormátER
Logická bázeLICENSED
Kontrol.číslosfxjib3710000001375409
Kód kontrol.č.CZ-OlVK
Datum posled.zprac.20210921213022.0
KÚ-charakt.dokum.m-----o--d--------
KÚ-fyz.popiscr-|||||||||||
KÚ-obecné inf.170710c20149999bl--x-poo-----0----0por-c
Identif.č. LC2018222201
ISSN2359-3652 2359-3652
*Syst. číslo(OCoLC)999488918
*Syst. číslo(SFX)3710000001375409
Zdroj katalogizaceSFX-JIB cze OLA001
Kód jazykapor eng spa
*Kód ověřenípcc
*Signatura LCH8
HZ-Unifik.názevDesafios (Universidade Federal do Tocantins)
Zkrácený názevDesafios (Palmas)
Klíčový názevDesafios (Palmas)
Názvové údajeDesafios electronic resource / Universidade Federal do Tocantins.
Varianta názvuDesafio, revista interdisciplinar da Universidade Federal do Tocantins
Varianta názvuDesafios da UFT
Varianta názvuRevista interdisciplinar Desafios
Údaje fyz.popisu1 online resource (volumes)
Souč.periodicitaVychází nepravidelně
ČíslováníVychází od v. 1, n. 1 (2014).
Všeobecná pozn.Plný text je přístupný pouze z počítačů VK Olomouc
Všeobecná pozn.Access is allowed from library network only
Pozn.o jazykuIn Portuguese, English, and Spanish.
588 Description based on: V. 1, n. 1 (2014); title from journal home page (publisher's website, viewed on October 24, 2018).
588 Latest issue consulted: V. 5, n. 3 (2018) (viewed on October 24, 2018).
Předm.-Věc.témaAgriculture Periodicals.
Předm.-Věc.témaEducation Periodicals.
Předm.-Věc.témaPublic health Periodicals.
Předm.-Věc.témaScience Periodicals.
Předm.-Věc.témaSocial sciences Periodicals.
Předm.-Věc.témaTechnology Periodicals.
Předm.-Věc.témaAgriculture. fast (OCoLC)fst00801355
Předm.-Věc.témaEducation. fast (OCoLC)fst00902499
Předm.-Věc.témaPublic health. fast (OCoLC)fst01082238
Předm.-Věc.témaScience. fast (OCoLC)fst01108176
Předm.-Věc.témaSocial sciences. fast (OCoLC)fst01122877
Předm.-Věc.témaTechnology. fast (OCoLC)fst01145078
Žánr/formaElectronic journals.
Žánr/formaPeriodicals. fast (OCoLC)fst01411641
VZ-KorporaceUniversidade Federal do Tocantins, issuing body.
**LokaceVKOL
Elektron.přístupSFX Knihovny.cz
Poskytovatel přístupu111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals - Not for CDI Discovery:Full Text 3710000007996278
Poskytovatel přístupu111061245432001 111061245432000 DOAJ Directory of Open Access Journals - Not for CDI Discovery:Full Text 3710000007996278
Katalogizátor20220124 SVK07 0809
264 1Palmas [Tocantins, Brazil] : Universidade Federal do Tocantins, [2014]-
336 text txt rdacontent
337 computer c rdamedia
338 online resource cr rdacarrier
LCU 20220121084038
SRC CONSER